لوگو انگلیش کلینیک

ماجرای انگلیش کلینیک

«انگلیش کلینیک» (English Clinic)، فعالیتش را از سال1394 شروع کرد. هدف ما همواره تسریع آموزش زبان انگلیسی با ایجاد شرایطی مناسب برای زبان آموزان است تا با پرداختن کمترین هزینه و صرفه‌جویی در زمان بتوانند بیشترین بهره را از آموزش ببرند، به همین دلیل با توجه به امکانات فراوانی که فضای مجازی در اختیارمان می‌گذارد، آموزش آنلاین زبان‌ انگلیسی را انتخاب کردیم.

تا امروز حدود 30000 زبان‌آموز با «انگلیش کلینیک» همراه شده‌ و ما را با پیشرفت و رضایتمندیشان سربلند کرده‌اند.

ویژگی‌های مجموعه‌ی ما

آموزش چهار مهارت اصلی به صورت نوشتاری، صوتی و تصویری:

در انگلیش کلینیک، به آموزش چهار مهارت اصلی با تمرکز بر مهارت مکالمه می‌پردازیم. تدریس در قالب نوشتاری، صوتی و تصویری صورت می‌گیرد تا بتوانیم با حفظ رابطه‌ی دوطرفه استاد و زبان‌آموز، بازدهی آموزش را افزایش دهیم و مهارت‌های شنیداری و تلفظ کلمات (انگلیسی به لهجه‎ی آمریکایی) را نیز تقویت کنیم.

تقسیم بندی آموزش در قالب دوره‌ها:

دسته‌بندی مطالب آموزشی در قالب دوره‌های متنوع به زبان‌آموزان این فرصت را می‌دهند تا با توجه به هدف یادگیری زبان و نقاط ضعف و قوتشان، بهترین مسیر را انتخاب کنند. این دسته‌بندی‌ها به ما کمک می‌کنند تا علاوه بر صرفه‌جویی در زمان و هزینه، سریع‌تر به هدفمان نزدیک شویم.

حفظ رابطه‌ی تعاملی میان مدرس و زبان‌آموزان:

در انگلیش کلینیک موفق شدیم تا در فضای مجازی هم، رابطه‌ای تعاملی میان مدرس و زبان‌آموزان را حفظ کنیم. زبان‌آموزان تکالیف طراحی شده از جانب مدرس مجموعه را انجام می‌دهند و سپس تکالیف با دقت تصحیح می‌شوند و باز خوردهای لازم در اختیار هر فرد به صورت جداگانه قرار می‌گیرد. تمام تکالیف برای تقویت و مرور چهار مهارت اصلی است و با توجه به موضوع، در قالب صوتی، تصویری و نوشتاری ارائه و دریافت می‌شوند.

در دسترس بودن و زمانمندی انعطاف‌پذیر:

یکی از ویژگی‌های آموزش زبان‌ها به صورت مجازی این است که زبان آموزان می‌توانند با توجه به برنامه‌ی شخصی خودشان، بهترین زمان و شرایط را برای یادگیری زبان انتخاب کنند. شما می‌توانید در هر زمان و شرایطی برای مرور یا شروع درسی جدید دست‌به‌کار شوید و نگران سازگار شدن با چهارچوب معین کلاس‌های حضوری نباشید.

انتخاب نقاط قوت منابع آموزشی متنوع:

معمولا انتخاب بهترین منابع برای کسانی که یادگیری زبان را به صورت خودآموز شروع می‌کنند، فرایندی سخت و گیج‌کننده است. این منابع بسیار متنوع و متعدد هستند و هر کدام نقاط ضعف و قدرت خاص خودشان را دارند. در انگلیش کلینیک با توجه به تجربه‌ای که طی سال‌های آموزش به دست آورده‌ایم، نقاط قوت منابع معتبر را استخراج کرده و با شیوه‌ی تدریسی نو، آموزش می‌دهیم.

کاهش هزینه‌ها و حفظ کیفیت آموزش:

در انگلیش کلینیک می‌توانیم به جای هزینه‌ها‌‌‍‌ی گزاف کلاس‌های حضوری، با استفاده‌ی درست از امکانات فضای مجازی، هزینه‌ها را کاهش دهیم و شرایط بهتری برای زبان‌آموزان فراهم کنیم.

محیط طراحی‌شده برای کاربر فارسی زبان:

وب‌سایت انگلیش کلینیک با توجه به نیاز‌های کاربر فارسی زبان طراحی شده است. این موضوع از گیج شدن زبان‌آموزان در مسیر یادگیری جلوگیری می‌کند و بازدهی آموزش را بالا می‌برد.

@privacyblongsto rafieienglishclinic